V návaznosti na zhoršující se situaci v České republice a vládní nařízení o zákazu provozu kulturních akcí i nácviků, jsme byli nuceni ZRUŠIT chystané reprízy Filmové gleeshow. Tento úspěšný projekt měl mít svoji pátou a šestou reprízu 27. 10. v Lanškrouně a 8. 11. v Brně.

Filmová gleeshow – promo, 2020

Chystané reprízy se opět měly představit s živou kapelou, a to ne tak ledajakou. Hostem celé show měla být finalistka pěvecké soutěže The Voice Česko Slovensko 2019 Eliška Urbanová, která nás měla doprovodit se svoji kapelou Soul Ožil. Zároveň se mělo jednat o první mimobrněnský zájezd s takto velkým projektem. Moc jsme se na všechno těšili.

Situace je pro nás velmi smutná, ale zároveň i vážná, jelikož jsme do příprav repríz vložili neskutečné množství práce, času, úsilí a hlavně vášně. Proto bychom chtěli poděkovat i Vám, divákům, za nákup všech vstupenek. O jejich stornu Vás informuje sám SMS Ticket prostřednictvím emailu.


Aktuálně připravujeme zcela nový projekt, který bude opět v o něco větším měřitku a zároveň tím pomůžeme i někomu potřebnému. Bližší informace se již brzy dozvíte!

Prozatím budeme i rádi, pokud se k nám připojíte na sociálních sítích, budete nás sledovat na Facebooku, Instagramu, nově i TikToku, přečtete si rozhovor s producentkou tohoto skvělého projektu a budete sledovat aktuální informace, ať vám neutečou nové termíny dalších projektů!

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na osobní setkání s Vámi – tedy snad již brzy opět na jevišti. ❤️