Projekt Filmová gleeshow zaznamenává doposud největší úspěch ze všech koncepčních projektů, které First Smile od svého vzniku v roce 2013 představil.

Proto jsme velice rádi, že můžeme originální úpravy slavných filmových hitů, nové choreografie a skvělou světelnou show předvést našim divákům znovu! A opět zase trochu jinak!

Premiérové představení v dubnu 2019 se pyšnilo i živou kapelou, se kterou jsme doposud nikdy nevystupovali. Následující tři reprízy v Divadle na Orlí v říjnu 2019 byly speciální hned v několika bodech: moderní divadlo, pódium pár centimetrů od prvního diváka, bohatší světelný aparát, skvělá viditelnost z každého místa, české titulky ke všem písničkám a kvalitní instrumentální podklady nahrané ve studiu.

Abychom každý koncert vylepšovali, letošní reprízy se představí nejen opět s živou kapelou Soul Ožil, ale také s velmi speciálním hostem, kterým je finalistka soutěže The Voice Česko Slovensko 2019 Eliška Urbanová. Těšit se můžete na naše společné vystoupení i na vlastní set písní Elišky s kapelou. Zároveň jsme od posledního představení výrazně doplnili řady našich členů a obměnili sólisty, takže se můžete těšit i na nové a originální výkony.

Upoutávka na Filmovou gleeshow

První letošní repríza se uskuteční ve zrekonstruovaném Multifunkčním centru LART v Lanškrouně – bude se tak jednat o první zájezd First Smile s velkým projektem mimo domovské Brno. Ani Brňáci ale o nic nepřijdou. Hned v listopadu se vrátíme do Dělnického domu v Brně-Židenicích, kde se uskutečnil i náš poslední letošní projekt – autorský muzikál Hlubina.

Vstupenky na představení 27. října v Lanškrouně zakoupíte zde.

Předprodej akce na brněnské představení 8. listopadu probíhá prostřednictvím SMS Ticketu, který nabízí po Brně také výdejní místa.

Více informací sledujte na našem Facebooku a Instagramu.