Rádi bychom všem našim příznivcům, fanouškům, sponzorům, sledujícím a odběratelům poděkovali za veškerou přízeň a podporu během uplynulé sezóny 2019/2020!

Co se za tu dobu událo?

Zbytek roku 2019 a polovina toho letošního bylo pro nás opět velkou výzvou. Bylo to období nabité zkouškami a organizačními schůzkami. Nabrali jsme spoustu nových členů a ukázali jsme divákům naši tvorbu prostřednictvím několika skvělých představení!

Sezónu jsme zahájili na podzimním soustředění, abychom se připravili na reprízy Filmové gleeshow. Proběhlo nespočet organizačních schůzek, oprašování repertoáru a výlep plakátů po městě Brně. Zároveň jsme vydali i trailer s ukázkami, na co se diváci mohou na představení těšit:

Na podzim jsme opět vyrazili do ulic zazpívat Brňanům a nalákat poslední zájemce na reprízy Filmové gleeshow, které se uskutečnily 20. a 22. října v brněnském Divadle na Orlí. Během těchto dvou dnů se nám podařilo divadlo 3x vyprodat! Fotografie z repríz si prohlédněte zde. Vystoupili jsme také na Plese studentů Masarykovy univerzity a zapojili jsme se do projektu Hlasy sametu – jsme České sbory! S Unii českých pěveckých sborů jsme se tak podíleli na jedinečném audiovizuálním projektu a natáčeli záběry do společného videoklipu, ve kterém se objevili i slavní zpěváci české hudební scény:

Většina sezóny se ale soustředila na náš nový projekt Autorský muzikál Hlubina & Muzikálová gleeshow. Od nového roku 2020 proběhlo nespočet pěveckých, tanečních, hereckých a individuálních zkoušek kvůli tomuto originálnímu projektu, který poprvé v historii zažil hned dvě premiéry, a to 2. a 4. února v Dělnickém domě v Brně-Židenicích, kdy diváci měli možnost oba dny vidět zcela jiné obsazení.

Podrobnější přehled naší půlroční činnosti od září 2019 do února 2020 si můžete přečíst taky v tomto dokumentu.

V březnu nám bohužel situace nepřála a kvůli karanténě jsme museli zcela pozastavit naši uměleckou činnost a zrušit 3 naplánovaná představení Filmové gleeshow. Naštěstí se nám podařilo představení přesunout a proto se aktuálně připravujeme na letní soustředění, kde započnou všechny umělecké přípravy na dvě reprízy, a to v Lanškrouně a opět i v Brně. Karanténa nám naopak umožnila tato představení vylepšit organizačně a proto je opravdu na co se těšit – např. na hosta Elišku Urbanovou – finalistku soutěže The Voice Československo 2019. Zároveň začaly vznikat nápady na nové projekty, jeden takový jsme i natočili – naši originální verzi hitu I Like To Move It:

Kromě všeho výše zmíněného jsme se také snažili být Vám pravidelně k dispozici na našem Facebookovém a Instagramovém profilu, kde můžete sledovat všechny aktuality a zákulisní dění z naší činnosti. Celý rok jsme si naplno užili a kromě tvrdé dříny a práce jsme se nikdy neobešli bez úsměvu 🙂

Všem našim fanouškům a sledujícím přejeme krásné léto, zábavou nabité prázdniny, příjemně strávené horké dny, nezapomenutelné zážitky a spoustu tance a hudby 🎶🌞 Budeme se těšit na setkání s Vámi např. na jednom z našich letních workshopových představeních na Karáskově náměstí v Brně – více zde!
🤗 🎼

Vaše First Smile ⭐🎤