Hledáme nové zpěváky a tanečníky do repríz úspěšného projektu Filmová gleeshow!

KOHO HLEDÁME?
Nadšené soprány, alty a basy, kteří se mohou účastnit pravidelných zkoušek každé úterý a čtvrtek večer, soustředění 1. – 9. 8. 2020 a koncertů ve dnech 26. – 27. 10. 2020 a 7. – 8. 11. 2020.

CO TĚ ČEKÁ?
Repríza úspěšného projektu s originálními úpravami filmových hitů s živou hudbou a slavným hostem, první zájezd s velkým projektem mimo Brno, možnost dlouhodobé spolupráce, umělecký rozvoj a skvělá parta!

KDY A KDE?
19. 5. a 21. 5. od 17:30 na Karáskově náměstí 10 v Brně-Židenicích, v suterénu kostela.

PRŮBĚH KONKURZU
Jednoduchá hlasová cvičení (intonace, harmonické cítění, rozsah), přednes libovolné písně vyjadřující hudební preference a barevné a dynamické možnosti uchazeče s vlastním doprovodem (klavír, nebo s sebou přinesený nástroj) nebo na podkladu (bez nazpívaného vedoucího hlasu) na flashce. Dále proběhne krátké pohybové cvičení – vyzkoušíte si ukázky z našich choreografií, které prověří taneční, pohybové a rytmické schopnosti.

Více o průběhu konkurzu zde!

PROSÍME o dodržování vládních opatření, tj. minimálně 2m rozestupy mezi zájemci během konkurzu, ochranné roušky.
U vstupu bude k dispozici také dezinfekce. Pro lepší koordinaci všech zájemců nám napište, který den se konkurzu zúčastníte (popřípadě jaký preferujete čas), děkujeme! 🙂 Kontaktovat nás můžete prostřednictvím zprávy na Facebooku nebo na mail veronika.jilkova@firstsmile.cz

ČEKÁME A TĚŠÍME SE PRÁVĚ NA TEBE! ♥