V červnu roku 2019 jsme založili první novou pobočku First Smile, a to ve městě Kopřivnice. Celé budování této franšízy odstartoval Jiří Najvar, spoluzakladatel celého First Smile a aranžér a dirigent Filmové gleeshow, který místní těleso také povede.

Dne 26. 6. 2019 od 16:30 startuje první casting do řad nového glee, čímž otevíráme možnost dalším zájemcům z České republiky, kteří nemohou fungovat v brněnském tělese, aby se zapojili do něčeho, co je v Česku jedinečné a originální. Před začátkem konkurzu vystoupíme i my, abychom zájemcům ukázali, na čem takové těleso vůbec pracuje.

Jiří Najvar, čerstvý držitel ceny OSA – nejúspěšnější mladý autor do 30 let v oblasti vážné hudby za rok 2017, byl několikrát oceněn v mezinárodní skladatelské soutěži GENERACE. Je zakladatelem Brno Contemporary Vocale Ensemble, s kterým získal zlatou medaili na 42. ročníku Mezinárodního festivalu Svátky písní Olomouc 2014. Je absolventem JAMU – obor kompozice a sbormistrovství. Studoval na Universität für Musik und darstellende Kunst Wien. Jako dirigent premiéroval řadu skladeb soudobých skladatelů. Jako sbormistr a umělecký vedoucí působil ve sborech PSMU, VSMU, a dalších. V roce 2013 založil spolu s Tobiášem Štěpánkem First Smile a o šest let později pobočku rozšířil do Kopřivnice.

Jiří Najvar, premiéra Filmové gleeshow 7. 4. 2019

Těšíme se na společné projekty a vystoupení a také na další rozšiřování značky First Smile!

Všechny aktuality sledujte na Facebooku nebo Instagramu pobočky.