Pro rok 2020 připravujeme nový projekt, který pro nás bude další výzvou (gleezvou), jelikož se bude jednat o autorský muzikál, který pro First Smile napsala naše členka Anna “Arin” Dvořáková.

Práce na autorském muzikálu bude odlišná od klasických projektů, na kterých jsme doposud pracovali, jako byla například letošní Filmová gleeshow. Proto se těšíme, že se opět naučíme něco nového, budeme pracovat s jinými koncepty a i Vám, divákům, představíme něco nového, jedinečného a hlavně originálního.

Při tvorbě takového projektu je ale třeba počítat s náklady, které v případě autorské tvorby nejsou zrovna malé. Proto budeme rádi za jakoukoliv pomoc či sponzorský dar, který nám dopomůže k premiéře tohoto představení.

Chcete projekt podpořit nebo se stát hlavním sponzorem celého představení? Můžete nám nabídnout spolupráci v podobě tisku materiálů ve Vaší firmě? Ušití kostýmů na míru? Jste vizážista a uděláte nám make-up na představení? Nebo máte nápad na jinou formu spolupráce či daru?

Neváhejte se ozvat produkční projektu, Kláře Eliášové, na e-mail klara.eliasova@firstsmile.cz

Jméno sponzora nebo název firmy pak uveřejňujeme na všechny propagační materiály, včetně vylepených plakátů po městě Brně. Možné je domluvit si také banner na konkrétní představení.

Na každou formu spolupráce, která nám dopomůže k úspěšně připravenému projektu, se budeme těšit!