Rádi bychom všem našim příznivcům, fanouškům, sponzorům, sledujícím a odběratelům poděkovali za veškerou přízeň a podporu během uplynulé sezóny 2018/2019!

Co se za tu dobu událo?
Sezónu jsme zahájili zářijovým zpíváním v ulicích, které bylo spojenou s naší doposud největší propagací – a to kampaní na Startovači, na kterém se nám v listopadu 2018 díky Vám všem podařilo vybrat cílovou částku! 

Dále jsme vyjeli na podzimní soustředění a pracovali na novém repertoáru a nových choreografiích 💃Vystoupili jsme na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity ku příležitosti akce SemestrSTART, v brněnské zoo jsme oslavili Halloween a rozsvítili vánoční stromeček. 

Od nového roku 2019 proběhlo spoustu organizačních schůzek a nespočet pěveckých a tanečních zkoušek kvůli projektu Filmová gleeshow, který měl premiéru 7. dubna v Dělnickém domě v Brně-Židenicích, který jsme díky naší energii vyprodali do posledních míst!
Filmová gleeshow byl doposud největší projekt, na kterém First Smile od svého založení v roce 2013 pracovalo – od počtu členů, přes tým uměleckých vedoucích, propagaci, sjednocené kostýmy, nové kulisy a vlastní aranže celého repertoáru až po živou kapelu a dirigenta. S tímto projektem se pojilo i focení a natáčení spousty propagačních materiálů. Více z videí zde.

V dubnu jsme se zúčastnili také benefiční akce nadace Srdcem pro radost v Rohatci, kde jsme si také užili neskutečnou atmosféru a pomohli dobré věci.

V červnu naše značka zaznamenala velkou novinku, jelikož jsme se rozrostli o další pobočku a to v Kopřivnici, kde nové First Smile povede náš zakladatel, aranžér a dirigent Jiří Najvar. Do Kopřivnice jsme zavítali poslední týden v červnu a zúčastnili jsme se místního konkurzu, kde jsme zájemcům předvedli naši tvorbu. Konkurz na nové členy proběhl následně i v Brně.

Ulice Brna jsme rozezpívali také poslední tři týdny, mohli jste nás tak vidět zpívat živě například v podchodu pod nádražím, čímž jsme sezónu ukončili tak, jako jsme začali 
Zároveň jsme za tuto sezónu na naši facebookovou stránku přidali mnoho příspěvků, začali jsme více používat Instagram a získali plno nových fanoušků – a za to opravdu DĚKUJEME!

A co nás čeká v následující sezóně? Především intenzivní letní soustředění, na které odjedeme již na přelomu prázdnin, a další nás čeká ještě v říjnu. Budeme pracovat na úplně novém repertoáru pro zcela nový projekt, ve kterém se Vás pokusíme překvapit opět něčím novým, jiným a originálním – vlastním autorským muzikálem! Pro nás to tak bude opět výzva (vlastně gleezva), ale už teď se na to moc těšíme!🤗

Všem z Vás přejeme krásně prožité léto, příjemně strávené horké dny, nezapomenutelné zážitky a spoustu tance a hudby 🎶🌞 Těšit se budeme opět v září!

Váš First Smile ⭐🎤