Rádi bychom všem našim příznivcům, fanouškům a sledovatelům poděkovali za veškerou přízeň a podporu během uplynulé sezóny 2017/2018!

Co se za tu dobu událo?
Na naši facebookovou stránku jsme přidali 60 příspěvků, do našich řad jsme přijali 17 nových členů a samozřejmě nechybělo několik koncertů.
Od září jsme společně s novou podobou webových stránek spustili naši doposud největší propagaci ke glee show #UžMůžem, kterou jsme měli pouze ve své režii a mohli tak spustit plakátovou kampaň, několik soutěží o volné vstupenky na koncert, prodávali jsme butonky s logem, natočili promovideo a poprvé otevřeli online rezervace. Premiéra 22. 10. 2017 a téměř vyprodaný Dělnický dům nás všechny nadchlo a dodalo energii pro tvorbu dalších podobných projektů.
Několikrát jsme ke konci roku rozezpívali ulice Brna, mohli jste nás tak vidět zpívat živě například v podchodu pod nádražím nebo na ulicích ve středu města.
První koncert v novém roce jsme odstartovali na maturitním plese Gymnázia Akademia, udělali jsme radost starším generacím v Domově pokojného stáří v Brně, zveřejnili velké promovideo o náplni a průběhu projektu #UžMůžem, vystoupili na celostátní soutěži pro dívky pod názvem Dívka roku, zúčastnili se Olympijského festivalu na Brněnském výstavišti ku příležitosti Zimních olympijských her v Pyeongchangu, začali trénovat na novém repertoáru a na jaře opět vyrazili zpívat do ulic abychom se ukázali všem, kteří by se rádi přidali do našich řad. Dva velké oficiální nábory mezi nás vnesly svěží hlasy a nové tváře.

A co nás čeká v následující sezóně?

Především intenzivní soustředění, na které odjedeme již na přelomu prázdnin, a další nás čeká ještě v září. Budeme pracovat na úplně novém repertoáru pro úplně nový projekt, ve kterém se Vás pokusíme překvapit opět něčím novým a jiným. Pro nás to tak bude opět výzva, ale už teď se na to moc těšíme!

Všem z Vás přejeme krásně prožité léto, příjemně strávené horké dny, nezapomenutelné zážitky a spoustu tance a hudby  Těšit se budeme opět v září!

Váš First Smile 🎶