Abychom se mohli předvést s ještě lepší, promakanější a jedinečnou gleeshow, kterou pro Vás aktuálně připravujeme, potřebovali jsme k tomu i Vaši pomoc. Během září a října 2018 nám běžela kampaň na platformě Startovač, který má za cíl zprostředkovávat crowdfundingové kampaně zajímavých projektů a dopomáhá tak uskutečnit velké plány všem, kteří se na této platformě rozhodli být aktivní a snaží se získat pomoc na něco, o čem si myslí, že stojí za to vidět a slyšet.

Našim cílem bylo vrátit všem fanouškům a přispěvovatelům jejich podporu, a to v podobě jak připravených odměn, které na Startovači byly k dispozici, tak v podobě výsledného projektu, na který se nesmírně těšíme a který naše úsilí, píli a snahu na sobě pracovat žene vpřed!

A s čím jste nám vlastně mohli pomoci? To zjistíte ve videu ↓↓

 

Díky Vaší finanční budete moct být svědky něčeho nového, jiného, neobvyklého a v ČR jedinečného, především ve formě živé hudby, pestrých choreografií a profesionálního vedení a to vše do tématu filmových písní, jejichž originální úpravy máme na svědomí právě my!

Veškeré informace o projektu jsou stále k náhledu na tomto odkaze: https://www.startovac.cz/projekty/filmova-gleeshow

 

Díky Vám a všem dalším 217 přispěvatelům můžeme po šťastně ukončené kampani uskutečnit v dubnu Filmovou gleeshow a představit Vám zcela nový repertoár a nové choreografie, a to vše pod taktovkou živé kapely! 🙂
Během naší dvouměsíční kampaně jsme vybrali celkem 153% v celkové výši 114 873,-!! Je to neuvěřitelná částka, za kterou jsme nesmírně vděční a díky které budeme moci uskutečnit vše, co jsme měli v plánu. Jsme pyšní na to, že jsme to díky Vám dokázali, že máme skvělé fanoušky, přátelé, kamarády a rodinu, kteří nás podpořili a díky kterým jsme již po 37 dnech kampaně dokázali vybrat 114%!
Za projevenou podporu si všichni mohli vybrat i nějakou odměnu. Z mnoho poskytnutých odměn jich taky hodně zmizelo a my už se těšíme, až budeme tvořit písničku na přání, podepisovat filmovou klapku, provádět fanoušky v zákulisí před koncertem nebo jim ukazovat, jak probíhá naše zkouška, tvořit program a děkovat v něm těm, kteří nás podpořili, jak budeme vyrábět památeční a reklamní předměty, vystavovat bannery sponzorům a především odesílat vstupenky všem, kteří si je prostřednictvím Startovače zakoupili. Díky tomu jsme obsadili téměř 9 řad v sále! 🙂
Ještě jednou mockrát děkujeme za projevenou podporu a moc se na Vás těšíme na dubnovém představení! Nezapomeňte nás dále sledovat, aby Vám neunikly žádné novinky a aktuality z příprav.
#VímeŽeToBudeLepší