Kristýna Scheibová

alt

Kristýna se hudbě věnuje již od dětství. 5 let hrála na zobcovou flétnu, 9 let na ZUŠ na klavír, čemuž se nadále věnovala i na Střední pedagogické škole. Na ZUŠ hrála 5 let také na violoncello, se kterým rok účinkovala i v Saframentské kapele (soubor, který hraje a zpívá české a moravské lidové písně) a rok ve smyčcovém souboru při ZUŠ Vysoké Mýto.

Co se zpěvu týče, 4 roky se mu sólově věnovala na ZUŠ, dále navštěvovala 13 let dětský pěvecký sbor Rubínek v ZUŠ Vysoké Mýto (se kterým absolvovala turné v Belgii, Německu a Bulharsku) a 3 roky Smíšený pěvecký sbor Choirchestra Brno. Dále účinkovala v Chrámovém sboru mladých, kde se věnovala hraní a zpívání moderně upravených křesťanských písní, občas zpívá a hraje na klavír na svatebních obřadech a od ledna 2018 je součástí Českého akademického sboru.

Kromě hudby se ráda věnuje i tanci – 14 let navštěvovala v ZUŠ taneční obor (současný, klasický, muzikálový tanec) a také spolupracovala na scénáři, choreografii, organizaci, režii a moderování tanečních představení.

Mezi její další záliby patří také divadlo, jóga, fitjazz, práce s dětmi, kreslení, cestování, vaření, sledování filmů, loutkové divadlo, procházky a výlety přírodou i adrenalinové sporty, jako například skok padákem.

Ve First Smile působí od dubna 2018.